Skarpetki Odlo Socks quarter ACTIVE QUATER 2 PACK C/O

Skarpetki Odlo Socks quarter ACTIVE QUATER 2 PACK C/O

Numer katalogowy: 
763830
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT) PLN: 
49.95

Skarpetki Odlo Socks quarter ACTIVE QUATER 2 PACK 

Art. 763830 Skarpetki Odlo Socks quarter ACTIVE QUATER 2 PACK 

  • Wszechstronne skarpetki sportowe
  • Dodatkowe wzmocnienie stref narażonych na otarcia w okolicach pięty i palców
  • Właściwości antybakteryjne i redukujące zapach
  • LIGHT - posiada znakomite właściwości odprowadzania wilgoci. Bardzo elastyczna i szybkoschnąca. Rekomendowana na wszystkie pory roku.
  • Produkt dla wszystkich aktywnych osób, których oczekiwania co do funkcjonalności odzieży sportowej są już na wyższym poziomie. Produkty wykonane ze sprawdzonych technologii Odlo, z wieloma praktycznymi detalami.

Technologie:

ZeroScent 
Nowa technologia antyzapachowa Odlo opiera się w 100% na naturalnych materiałach, które zapobiegają przenikaniu substancji zapachowych do włókien. W ten sposób rozwój bakterii został ograniczony. Korzyści płynące z użytkowania odzieży, w której wykorzystano tę technologie dotyczą ludzi, jak również środowiska.

Skład materiału:
97% PES, 3% EL

Technologie

Zeroscent

Nowa technologia antyzapachowa Odlo opiera się w 100% na naturalnych materiałach, które zapobiegają przenikaniu substancji zapachowych do włókien. W ten sposób rozwój bakterii został ograniczony. Zastosowany HeiQ Pure SPQR łączy składnik przeciwdrobnoustrojowy z biopochodnym polimerem redukującym nieprzyjemne zapachy.

LIGHT

Posiada znakomite właściwości odprowadzania wilgoci. Bardzo elastyczna i szybkoschnąca. Rekomendowana na wszystkie pory roku.

Podobne produkty