Opaska tech. Odlo Headband POLYKNIT

Opaska tech. Odlo Headband POLYKNIT

Numer katalogowy: 
762060/15000/30420
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT) PLN: 
49.95

Opaska biegowa ODLO Polyknit Light 776060

Świetnie oddychająca i skutecznie chroniąca przed wyziębieniem uszu i zatok opaska biegowa z kolekcji akcesoriów Odlo. Doskonale sprawdza się podczas treningów w niższych temperaturach. Może być stosowana również, jako dodatkowe docieplenie pod kask rowerowy.

Wykonana z przyjemnej w dotyku dzianiny poliestrowej Pes Stretch Terry z niewielką domieszką elastanu. Materiał posiada znakomite właściwości termiczne, bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu głowy. Szerokość opaski dobrano tak, aby chronić zatoki i uszy przed wyziębieniem.

Zgodnie z wykresem Systemu Kontroli Temperatury ODLO, akcesoria z grupy LIGHT najlepiej sprawdza się w temperaturach od ok. +25 st. C [niska aktywność] do ok. -15 st. C [wysoka aktywność fizyczna].
Oczywiście należy pamiętać, że podany zakres temperatur jest rozwiązaniem modelowym. Wszystko praktycznie zależy od indywidualnej wrażliwości na temperaturę oraz warunków atmosferycznych.

materiał: Pes Stretch Terry
skład: 90% PES, 10% EL
rozmiar: One Size

Technologie

WARM

Doskonała izolacja cieplna. Bardzo dobre odprowadzanie wilgoci. Utrzymuje skórę ciepłą i suchą. Właściwa dla wszystkich rodzajów aktywności w niższych temperaturach.

Podobne produkty