Spodenki tech. męskie Odlo Tights short suspenders ZEROWEIGHT CERAMICOOL PRO

Spodenki tech. męskie Odlo Tights short suspenders ZEROWEIGHT CERAMICOOL PRO

Numer katalogowy: 
422192
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT) PLN: 
599.94

Spodenki tech. męskie Odlo Tights short suspenders ZEROWEIGHT CERAMICOOL PRO

Art. 422192 Spodenki tech. męskie Odlo Tights short suspenders ZEROWEIGHT CERAMICOOL PRO

  • Aktywnie chłodząca skórę technologia Ceramicool
  • Wkładka Odlo GOLD Padding
  • Przestronne, aerodynamiczne obszycie
  • Elementy odblaskowe
  • X-LIGHT Sprawia, że ciało jest suche i przyjemnie chłodne. Ma właściwości wysoko oddychające dzięki bardzo lekkiej i przewiewnej strukturze. Doskonała dla wszystkich odmian sportów letnich i/lub ekstremalnie wysiłkowych
  • Produkt dla osób o najwyższych wymaganiach. Łączy w sobie najnowsze innowacje technologiczne i konstrukcyjne opracowane przez Odlo. Inspiruje, wyróżnia i pozwala wyznaczać trendy.

​GOLD Padding
Wkładka Odlo GOLD PADDING to najwyższy i najbardziej techniczny model wkładki zastosowanej w spodenkach rowerowych Odlo. Ergonomiczny kształt, precyzyjnie dostosowany do damskiej i męskiej budowy anatomicznej, zapewnia znakomite dopasowanie i doskonałą amortyzację. Wykonana jest z perforowanej pianki V.F.C. o otwartej strukturze od zewnątrz pokrytej technicznymi materiałami AIR PLUS i 3D LIGHT MESH, co gwarantuje świetną paro przepuszczalność i szybkie schnięcie. Wkładka polecana jest na długie i intensywne treningi / wyścigi rowerowe.

Technologie:

CERAMICOOL 
Nowa technologia Odlo, zastosowana do produkcji bielizny termoaktywnej i koszulek sportowych. To pierwsza aktywnie chłodząca dzianina obniżająca temperaturę skóry o ok. 1°C, co zostało potwierdzone przez badania laboratoryjne. Efekt chłodzenia powstaje poprzez pochłanianie nadmiaru ciepła przez ceramiczne mikrocząstki, umieszczone wewnątrz mikro-włókien. Materiał chroni również przed promieniowaniem UV (efekt uzyskany dzięki zastosowaniu absorbującego promieniowanie UV dwutlenku tytanu TiO2). 

Skład materiału:
78% PES, 22% EL 

Technologie

CERAMICOOL

Nowa technologia Odlo, zastosowana do produkcji bielizny termoaktywnej i koszulek sportowych. To pierwsza aktywnie chłodząca dzianina obniżająca temperaturę skóry o ok. 1oC, co zostało potwierdzone przez badania
laboratoryjne. Efekt chłodzenia powstaje poprzez pochłanianie nadmiaru ciepła przez ceramiczne mikrocząstki, umieszczone wewnątrz mikro-włókien. Materiał chroni również przed promieniowaniem UV (efekt uzyskany dzięki zastosowaniu absorbującego promieniowanie UV dwutlenku tytanu TiO2).

Podobne produkty