Spodnie tech. męskie Odlo Tights suspenders BREEZE LIGHT C/O

Spodnie tech. męskie Odlo Tights suspenders BREEZE LIGHT C/O

Numer katalogowy: 
421982
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT) PLN: 
399.95

Spodnie tech. męskie Odlo Tights suspenders BREEZE LIGHT

Art. 421982 Spodnie tech. męskie Odlo Tights suspenders BREEZE LIGHT             

  • Hydrofobowa wkładka Odlo BRONZE Padding
  • Performowane nogawki
  • LIGHT - posiada znakomite właściwości odprowadzania wilgoci. Bardzo elastyczna i szybkoschnąca. Rekomendowana na wszystkie pory roku
  • Produkt uniwersalny, gwarantujący doskonałą funkcjonalność w przypadku zróżnicowanych aktywności sportowych.

BRONZE 60 kg /m³ 
Wkładka Odlo BRONZE PADDING stworzona została z myślą o wszystkich ambitnych amatorach wszelkich odmian sportów rowerowych – od kolarstwa szosowego, przez MTB po jazdę miejską. Ergonomiczny kształt, precyzyjnie dostosowany do damskiej i męskiej budowy anatomicznej, zapewnia znakomite dopasowanie i świetną amortyzację. Wkładka, w zależności od strefy amortyzacji, ma gęstość od 40 do 60 kg/m3, przy grubości odpowiednio 4mm i 10mm. Wykonana jest z perforowanej pianki V.F.C. o otwartej konstrukcji, od zewnątrz pokrytej szybkoschnącym i paroprzepuszczalnym materiałem BLAZER. Na uwagę zasługuje specjalna konstrukcja skrzydełek bocznych: HT90 TECH [pre formowanie kształtu], dzięki której wkładka jeszcze lepiej dopasowuje się do sylwetki. Gwarancją wygody użytkowania jest zastosowane przez Odlo rozwiązanie TM REDOUBLE COMFORT – warstwa amortyzująca wkładki, umieszczona jest od strony siodełka.

Skład materiału:
55% PA, 28% PES, 16% EL / 78% PA, 22% EL 
 

POWER STRETCH WARM
Wysoce elastyczna dzianina z lekko drapaną powierzchnią wewnętrzną dla lepszej termoregulacji i efektywniejszego transportu wilgoci na zewnątrz. Przewaga poliamidu w składzie sprawia, że dzianina jest wytrzymała i odporna na przypadkowe uszkodzenia.
Materiał: 55% Poliamid, 28% Poliester, 16% Elastan
Gramatura: 210 g/m²
Pranie: do 40°C                    

Technologie

LIGHT

Posiada znakomite właściwości odprowadzania wilgoci. Bardzo elastyczna i szybkoschnąca. Rekomendowana na wszystkie pory roku.

Podobne produkty