Spodnie tech. damskie Odlo BL Bottom long LOU MEDIUM C/O

Spodnie tech. damskie Odlo BL Bottom long LOU MEDIUM C/O

Numer katalogowy: 
360621
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT) PLN: 
319.95

Spodnie tech. damskie Odlo BL Bottom long LOU MEDIUM         

Art. 360621 Spodnie tech. damskie Odlo BL Bottom long LOU MEDIUM 

  • Zastosowanie bardzo wydajnych materiałów, które w odpowiedni sposób odprowadzają wilgoć 
  • Oddychające, idealne do treningu
  • "Effect by Odlo” dla antybakteryjnej ochrony skóry i komfortu dłuższego użytkowania
  • Produkt uniwersalny, gwarantujący doskonałą funkcjonalność w przypadku zróżnicowanych aktywności sportowych.

Technologie:

EFFECT 
Intensywny wysiłek fizyczny bez nieprzyjemnego zapachu potu? Teraz to możliwe dzięki działaniu „effect by Odlo”. „Effect by Odlo” zatrzymuje powstawanie przykrego zapachu potu oraz obniża ryzyko infekcji bakteryjnych i grzybiczych. Zostało to potwierdzone w testach laboratoryjnych oraz sprawdzone w praktyce. „Effect by Odlo” działa naturalnie, bez użycia żadnych niebezpiecznych dla skóry środków chemicznych. „Effect by Odlo” działa niezmiennie skutecznie. Jonów srebra nie da się wypłukać podczas prania ani zniszczyć podczas użytkowania odzieży na co dzień. Srebro z włókien „effect by Odlo” nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą, jak często bywa w przypadku odzieży produkowanej z użyciem włókien pokrywanych srebrem, tzw. srebrnych nitek. Dzięki temu włókno „effect by Odlo” nie powoduje alergii.

Skład materiału:
71% PES, 29% EL

MEDIUM SUPPORT TIGHTS
Miękka i elastyczna dzianina o  średnim poziomie kompresji materiału. Wzbogacone technologią „effect by Odlo”. 
Materiał: 71% Poliester, 29% Elastan
Gramatura: 215 g/m2
Pranie: do 40°C 

Technologie

ZAHA

Dzięki współpracy z Zaha Hadid Design powstała niezwykle charakterystyczna linia odzieży sportowej. Specyficzne wzory, linie, krzywizny i przestrzeń to elementy które przyciągną uwagę nie tylko osób szukających technologii ale i miłośników designu. Całość kolekcji powstała w oparciu o technologie body-mapping, która analizuje proces termoregulacji podczas wysiłku fizycznego.

Effect by ODLO

Intensywny wysiłek fizyczny bez nieprzyjemnego zapachu potu? Teraz to możliwe dzięki działaniu „effect by ODLO”. „Effect by odlo” zatrzymuje powstawanie przykrego zapachu potu oraz obniża ryzyko infekcji bakteryjnych i grzybiczych. Zostało to potwierdzone w testach laboratoryjnych oraz sprawdzone w praktyce.
„Effect by odlo” działa naturalnie, bez użycia żadnych niebezpiecznych dla skóry środków chemicznych. „Effect by odlo” działa niezmiennie skutecznie. Jonów srebra nie da się wypłukać podczas prania ani zniszczyć podczas użytkowania odzieży na co dzień.
Srebro z włókien „effect” nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą, jak często bywa w przypadku odzieży produkowanej z użyciem włókien pokrywanych srebrem, tzw. srebrnych nitek. Dzięki temu włókno „effect” nie powoduje alergii.

Podobne produkty