Spodenki tech. damskie Odlo ACTIVE F-DRY LIGHT SUW Bottom Pant C/O

Spodenki tech. damskie Odlo ACTIVE F-DRY LIGHT SUW Bottom Pant C/O

Numer katalogowy: 
141051
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT) PLN: 
99.95

Spodenki tech. damskie Odlo ACTIVE F-DRY LIGHT SUW Bottom Pant

Art. 141051 Spodenki tech. damskie Odlo ACTIVE F-DRY LIGHT SUW Bottom Pant

  • Szybki transport wilgoci i krótki czas schnięcia (polipropylen od środka poliester na zewnątrz) 
  • Dłuższe poczucie komfortu dzięki antybakteryjnemu “effect by Odlo” 
  • ​​Ochrona przed promieniowaniem UV na poziomie 40+
  • LIGHT -posiada znakomite właściwości odprowadzania wilgoci. Bardzo elastyczna i szybkoschnąca. Rekomendowana na wszystkie pory roku

Technologie:

F-DRY 
Materiał o specjalnej konstrukcji, łączącej hydrofobowy polipropylen od środka z hydrofilowym poliestrem od zewnątrz. Błyskawicznie, jednokierunkowo odprowadza pot od ciała, przekazując wilgoć na stronę zewnętrzną z równoczesnym rozbiciem większych kropel na mniejsze cząsteczki, co zdecydowanie przyspiesza proces wysychania i pozwala na zachowanie komfortu termicznego.

EFFECT  
Intensywny wysiłek fizyczny bez nieprzyjemnego zapachu potu? Teraz to możliwe dzięki działaniu „effect by Odlo”. „Effect by Odlo” zatrzymuje powstawanie przykrego zapachu potu oraz obniża ryzyko infekcji bakteryjnych i grzybiczych. Zostało to potwierdzone w testach laboratoryjnych oraz sprawdzone w praktyce. „Effect by Odlo” działa naturalnie, bez użycia żadnych niebezpiecznych dla skóry środków chemicznych. „Effect by Odlo” działa niezmiennie skutecznie. Jonów srebra nie da się wypłukać podczas prania ani zniszczyć podczas użytkowania odzieży na co dzień. Srebro z włókien „effect by Odlo” nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą, jak często bywa w przypadku odzieży produkowanej z użyciem włókien pokrywanych srebrem, tzw. srebrnych nitek. Dzięki temu włókno „effect by Odlo” nie powoduje alergii.

Skład materiału:
92% PES, 8% Polypropylene

Technologie

LIGHT

Posiada znakomite właściwości odprowadzania wilgoci. Bardzo elastyczna i szybkoschnąca. Rekomendowana na wszystkie pory roku.

Effect by ODLO

Intensywny wysiłek fizyczny bez nieprzyjemnego zapachu potu? Teraz to możliwe dzięki działaniu „effect by ODLO”. „Effect by odlo” zatrzymuje powstawanie przykrego zapachu potu oraz obniża ryzyko infekcji bakteryjnych i grzybiczych. Zostało to potwierdzone w testach laboratoryjnych oraz sprawdzone w praktyce.
„Effect by odlo” działa naturalnie, bez użycia żadnych niebezpiecznych dla skóry środków chemicznych. „Effect by odlo” działa niezmiennie skutecznie. Jonów srebra nie da się wypłukać podczas prania ani zniszczyć podczas użytkowania odzieży na co dzień.
Srebro z włókien „effect” nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą, jak często bywa w przypadku odzieży produkowanej z użyciem włókien pokrywanych srebrem, tzw. srebrnych nitek. Dzięki temu włókno „effect” nie powoduje alergii.

Podobne produkty