Opaska tech. Odlo Headband POLYKNIT LIGHT C/O

Opaska tech. Odlo Headband POLYKNIT LIGHT C/O

Numer katalogowy: 
762060
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT) PLN: 
59.95

Opaska tech. Odlo Headband POLYKNIT LIGHT

Art. 762060 Opaska tech. Odlo Headband POLYKNIT LIGHT           

Świetnie oddychająca i skutecznie chroniąca przed wyziębieniem uszu i zatok opaska biegowa z kolekcji akcesoriów Odlo. Doskonale sprawdza się podczas treningów w niższych temperaturach. Może być stosowana również, jako dodatkowe docieplenie pod kask rowerowy.

Wykonana z przyjemnej w dotyku dzianiny poliestrowej Pes Stretch Terry z niewielką domieszką elastanu. Materiał posiada znakomite właściwości termiczne, bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu głowy. Szerokość opaski dobrano tak, aby chronić zatoki i uszy przed wyziębieniem.

Zgodnie z wykresem Systemu Kontroli Temperatury ODLO, akcesoria z grupy LIGHT najlepiej sprawdza się w temperaturach od ok. +25 st. C [niska aktywność] do ok. -15 st. C [wysoka aktywność fizyczna].
Oczywiście należy pamiętać, że podany zakres temperatur jest rozwiązaniem modelowym. Wszystko praktycznie zależy od indywidualnej wrażliwości na temperaturę oraz warunków atmosferycznych.

Skład materiału:
90% PES, 10% EL

PES STRETCH TERRY 
Techniczna dzianina poliestrowa z dodatkiem elastanu. Schnie szybko, efektywnie transportuje nadmiar ciepła i wilgoci na zewnątrz. Elastyczna, nie krępuje ruchów, dobrze dopasowuje się do sylwetki.
Materiał: 90% Poliester, 10% Elastan
Gramatura: 240 g/m²
Pranie: do 40 °C 

Rozmiar: 
One Size

Technologie

LIGHT

Posiada znakomite właściwości odprowadzania wilgoci. Bardzo elastyczna i szybkoschnąca. Rekomendowana na wszystkie pory roku.

Podobne produkty