Koszulka tech. męska Odlo Stand-up collar s/s full zip ZEROWEIGHT C/O

Koszulka tech. męska Odlo Stand-up collar s/s full zip ZEROWEIGHT C/O

Numer katalogowy: 
411562
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT) PLN: 
399.95

Koszulka tech. męska Odlo Stand-up collar s/s full zip ZEROWEIGHT (Fujin Ceramicool)

Art. 411562 Koszulka tech. męska Odlo Stand-up collar s/s full zip ZEROWEIGHT (Fujin Ceramicool)

  • Elementy odblaskowe
  • Potrójna kieszonka z tyłu
  • Aerodynamiczny ściągacz rękawów
  • Zastosowanie chłodzącej technologii Ceramicool w celu regulacji temperatury i zarządzania wilgocią
  • LIGHT - posiada znakomite właściwości odprowadzania wilgoci. Bardzo elastyczna i szybkoschnąca. Rekomendowana na wszystkie pory roku

Technologie:

CERAMICOOL 
Nowa technologia Odlo, zastosowana do produkcji bielizny termoaktywnej i koszulek sportowych. To pierwsza aktywnie chłodząca dzianina obniżająca temperaturę skóry o ok. 1°C, co zostało potwierdzone przez badania laboratoryjne. Efekt chłodzenia powstaje poprzez pochłanianie nadmiaru ciepła przez ceramiczne mikrocząstki, umieszczone wewnątrz mikro-włókien. Materiał chroni również przed promieniowaniem UV (efekt uzyskany dzięki zastosowaniu absorbującego promieniowanie UV dwutlenku tytanu TiO2). 

ZeroScent 
Nowa technologia antyzapachowa Odlo opiera się w 100% na naturalnych materiałach, które zapobiegają przenikaniu substancji zapachowych do włókien. W ten sposób rozwój bakterii został ograniczony. Korzyści płynące z użytkowania odzieży, w której wykorzystano tę technologie dotyczą ludzi, jak również środowiska. 

Skład materiału:
60% Polyamide, 40% Polyester

Technologie

Zeroscent

Nowa technologia antyzapachowa Odlo opiera się w 100% na naturalnych materiałach, które zapobiegają przenikaniu substancji zapachowych do włókien. W ten sposób rozwój bakterii został ograniczony. Zastosowany HeiQ Pure SPQR łączy składnik przeciwdrobnoustrojowy z biopochodnym polimerem redukującym nieprzyjemne zapachy.

CERAMICOOL

Nowa technologia Odlo, zastosowana do produkcji bielizny termoaktywnej i koszulek sportowych. To pierwsza aktywnie chłodząca dzianina obniżająca temperaturę skóry o ok. 1oC, co zostało potwierdzone przez badania
laboratoryjne. Efekt chłodzenia powstaje poprzez pochłanianie nadmiaru ciepła przez ceramiczne mikrocząstki, umieszczone wewnątrz mikro-włókien. Materiał chroni również przed promieniowaniem UV (efekt uzyskany dzięki zastosowaniu absorbującego promieniowanie UV dwutlenku tytanu TiO2).

Podobne produkty