Koszulka tech. męska Odlo ACTIVE Originals X-WARM SUW TOP Turtle neck 1/2 zip l/s C/O

Koszulka tech. męska Odlo ACTIVE Originals X-WARM SUW TOP Turtle neck 1/2 zip l/s C/O

Numer katalogowy: 
155152
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT) PLN: 
279.95

Koszulka tech. męska Odlo ACTICE Originals X-WARM SUW TOP Turtle neck 1/2 zip l/s 

Art. 155152 Koszulka tech. męska Odlo ACTIVE Originals X-WARM SUW TOP Turtle neck 1/2 zip l/s  

Męska koszulka termoaktywna z golfem z najcieplejszej grupy bielizny Odlo ACTIVE Originals X-Warm. Jest to jedna z bardziej popularnych linii zimowej bielizny ODLO, rekomendowana dla osób wrażliwych na mróz oraz tych, które dużo czasu spędzają na zewnątrz.

Bielizna ORIGINALS X-WARM gwarantuje doskonałe właściwości termoizolacyjne [mikro-polarowe wstawki docieplające] oraz odpowiednie odprowadzanie potu [100% poliester]. Strefy dociepleń prowadzone są bardzo szeroko, obejmując w całości obszary ciała wrażliwe na zmiany temperatur.
 
Atrakcyjności bieliźnie dodają kontrastowe szwy, prowadzone zgodnie z innowacyjną metodą kroju „free move cut”. W ten sposób bielizna zapewnia pełną swobodę ruchu bez konieczności stosowania dodatkowych wstawek elastycznych, które mogłyby negatywnie wpłynąć na funkcję szybkiego schnięcia na ciele.

ODLO ORIGINALS X-WARM to najcieplejsza bielizna o klasycznym, luźniejszym kroju, dostępna w kolekcji Odlo. Zgodnie z wykresem Systemu Kontroli Temperatury Odlo, najlepiej sprawdza się w temperaturach mniej więcej od -10 st. C [niska aktywność fizyczna] do -30 st. C [wysoka aktywność fizyczna].

Główne cechy:

  • Koszulka z golfem zapinanym na zamek - dodatkowa, bezpośrednia ochrona szyi i gardła przed wyziębieniem,
  • Klasyczny wygląd i luźniejszy krój, dobrze układa się na każdej sylwetce,
  • Dodatkowe wstawki docieplające na ramionach i w  okolicy nerek - strefowo chronią miejsca wrażliwe na niskie temperatury,
  • Płaskie, przesunięte szwy zapobiegające otarciom i nakładaniu się szwów z następnych warstw odzieży.
  • Przedłużone plecy i rękawy dla lepszego dopasowania i komfortu noszenia przy większych aktywnościach,
  • „Drapana” powierzchnia wewnętrzna – koszulka jest cieplejsza,
  • Gruba, przyjemna i choć w pełni syntetyczna, w dotyku przypomina bawełnę.
  • Działanie „effect by ODLO” - brak nieprzyjemnego zapachu potu i ochrona skóry dzięki antybakteryjnym jonom srebra.
  • Wyprodukowana w Europie w fabrykach objętych audytem Fair Wear Foundation - gwarancja bezpiecznych i sprawiedliwych warunków zatrudnienia,
  • Wykonana z włókien najwyższej jakości, potwierdzonej certyfikatem Öko-Tex Standard 100.

Materiał: Originals X-Warm - 100% poliester „effect by ODLO”
Pranie: do 60 st. C

Technologie

X-WARM

Dodatkowe wstawki docieplające chronią części ciała wrażliwe na wychłodzenie. Dobre odprowadzanie wilgoci, komfort i wygoda użytkowania. X-WARM sprawdza się w bardzo niskich temperaturach i/lub przy niskiej aktywności.

Effect by ODLO

Intensywny wysiłek fizyczny bez nieprzyjemnego zapachu potu? Teraz to możliwe dzięki działaniu „effect by ODLO”. „Effect by odlo” zatrzymuje powstawanie przykrego zapachu potu oraz obniża ryzyko infekcji bakteryjnych i grzybiczych. Zostało to potwierdzone w testach laboratoryjnych oraz sprawdzone w praktyce.
„Effect by odlo” działa naturalnie, bez użycia żadnych niebezpiecznych dla skóry środków chemicznych. „Effect by odlo” działa niezmiennie skutecznie. Jonów srebra nie da się wypłukać podczas prania ani zniszczyć podczas użytkowania odzieży na co dzień.
Srebro z włókien „effect” nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą, jak często bywa w przypadku odzieży produkowanej z użyciem włókien pokrywanych srebrem, tzw. srebrnych nitek. Dzięki temu włókno „effect” nie powoduje alergii.

Podobne produkty