Koszulka tech. damska Odlo T-shirt s/s crew neck F-DRY C/O

Koszulka tech. damska Odlo T-shirt s/s crew neck F-DRY C/O

Numer katalogowy: 
550761
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT) PLN: 
179.95

Koszulka tech. damska Odlo T-shirt s/s crew neck F-DRY

Art. 550761 Koszulka tech. damska Odlo T-shirt s/s crew neck F-DRY

  • Wykonana z szybkoschnących, lekkich tkanin zapewniających doskonałe odprowadzanie wilgoci
  • Regularny krój
  • Bogaty wybór kolorów
  • LIGHT -posiada znakomite właściwości odprowadzania wilgoci. Bardzo elastyczna i szybkoschnąca. Rekomendowana na wszystkie pory roku

Technologie:

F-DRY
 
Materiał o specjalnej konstrukcji, łączącej hydrofobowy polipropylen od środka z hydrofilowym poliestrem od zewnątrz. Błyskawicznie, jednokierunkowo odprowadza pot od ciała, przekazując wilgoć na stronę zewnętrzną z równoczesnym rozbiciem większych kropel na mniejsze cząsteczki, co zdecydowanie przyspiesza proces wysychania i pozwala na zachowanie komfortu termicznego.

ZeroScent 
Nowa technologia antyzapachowa Odlo opiera się w 100% na naturalnych materiałach, które zapobiegają przenikaniu substancji zapachowych do włókien. W ten sposób rozwój bakterii został ograniczony. Korzyści płynące z użytkowania odzieży, w której wykorzystano tę technologie dotyczą ludzi, jak również środowiska. 

UV-PROTECTION  (30+)
Poziom zabezpieczenia zależy
od kilku czynników:
MATERIAŁ: poliester zapewnia najlepsze właściwości ochrony przed promieniowaniem UV. Jest w tym zdecydowanie bardziej efektywny, niż popularna bawełna, czy polipropylen.
KOLOR: kolory absorbują promieniowanie UV. Ciemniejsze kolory chronią skórę lepiej, niż jasne.
KONSTRUKCJA: ODLO nie stosuje żadnych chemicznych dodatków zapewniających ochronę przed UV. Efekt osiąga naturalnie, dzięki gęstym strukturom dzianin i materiałów.
KONTROLA: wszystkie produkty ODLO posiadające znak ochrony przed UV zostały przetestowane zgodnie z normami narzuconymi przez standard australijski.

Skład materiału:
89% PES, 11% Polypropylene

F-DRY EYELET EFFECT 
Ultralekka i elastyczna dzianina techniczna, wykonana z połączenia dwóch rodzajów włókien:– od zewnątrz hydrofilowego poliestru o strukturze przestrzennej, a od środka hydrofobowego, polipropylenu o gęstej strukturze. Dzięki tej specjalnej konstrukcji, wykorzystującej naturalne zjawisko jednokierunkowego transportu wilgoci, materiał efektywnie i błyskawicznie osusza skórę. Dodatkową, ważną funkcjonalnością dzianiny jest zastosowany antybakteryjny „effect by Odlo”, pozwalający na zachowanie znacznie dłużej poczucia komfortu i świeżości.
Materiał: 88% Poliester, 12% Polipropylen
Gramatura: 135 g/m2
Ochrona przed UV
Pranie: 40°C

Technologie

Zeroscent

Nowa technologia antyzapachowa Odlo opiera się w 100% na naturalnych materiałach, które zapobiegają przenikaniu substancji zapachowych do włókien. W ten sposób rozwój bakterii został ograniczony. Zastosowany HeiQ Pure SPQR łączy składnik przeciwdrobnoustrojowy z biopochodnym polimerem redukującym nieprzyjemne zapachy.

LIGHT

Posiada znakomite właściwości odprowadzania wilgoci. Bardzo elastyczna i szybkoschnąca. Rekomendowana na wszystkie pory roku.

F-DRY

Materiał o specjalnej konstrukcji, łączącej hydrofobowy polipropylen od środka z hydrofilowym poliestrem od zewnątrz. Błyskawicznie, jednokierunkowo odprowadza pot od ciała, przekazując wilgoć na stronę zewnętrzną z równoczesnym rozbiciem większych kropel na mniejsze cząsteczki, co zdecydowanie przyspiesza proces wysychania i pozwala na zachowanie komfortu termicznego.

Podobne produkty