Koszulka tech. damska Odlo BL TOP Crew neck s/s MILLENNIUM Linencool C/O

Koszulka tech. damska Odlo BL TOP Crew neck s/s MILLENNIUM Linencool C/O

Numer katalogowy: 
312701
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT) PLN: 
199.95

Koszulka tech. damska Odlo BL TOP Crew neck s/s MILLENNIUM Linencool 

Art. 312701 Koszulka tech. damska Odlo BL TOP Crew neck s/s MILLENNIUM Linencool 

  • Super szybkoschnąca i przyjemna dla skóry naturalna mieszanka tkanin
  • Odblaskowe detale
  • LIGHT - Posiada znakomite właściwości odprowadzania wilgoci. Bardzo elastyczna i szybkoschnąca. Rekomendowana na wszystkie pory roku
  • Produkt dla wszystkich aktywnych osób, których oczekiwania co do funkcjonalności odzieży sportowej są już na wyższym poziomie. Produkty wykonane ze sprawdzonych technologii Odlo, z wieloma praktycznymi detalami.

Technologie:

LINENCOOL
ODLO Linencool to niesamowite właściwości,jeszcze lepsze zarządzanie wilgocią i niezwykłe właściwości chłodzące. Materiały z domieszką Lnu dają lepsze rezultaty niż inne naturalne mieszanki. Gładka i przytulna w dotyk zapewnia wygodę i komfort podczas uprawiania sportów w upalne dni

EFFECT 
Intensywny wysiłek fizyczny bez nieprzyjemnego zapachu potu? Teraz to możliwe dzięki działaniu „effect by Odlo”. „Effect by Odlo” zatrzymuje powstawanie przykrego zapachu potu oraz obniża ryzyko infekcji bakteryjnych i grzybiczych. Zostało to potwierdzone w testach laboratoryjnych oraz sprawdzone w praktyce. „Effect by Odlo” działa naturalnie, bez użycia żadnych niebezpiecznych dla skóry środków chemicznych. „Effect by Odlo” działa niezmiennie skutecznie. Jonów srebra nie da się wypłukać podczas prania ani zniszczyć podczas użytkowania odzieży na co dzień. Srebro z włókien „effect by Odlo” nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą, jak często bywa w przypadku odzieży produkowanej z użyciem włókien pokrywanych srebrem, tzw. srebrnych nitek. Dzięki temu włókno „effect by Odlo” nie powoduje alergii

Skład materiału:
82% PES, 18% Linen

POLYESTER LINEN JERSEY JACQUARD MELANGE
Żakardowa dzianina, będąca połączeniem poliestru i lnu, dająca naturalny efekt chłodzenia. Wzbogacona o technologię „effect by Odlo”. 
Materiał: 82% Poliester, 18% Len
Gramatura: 130g/m2
Pranie: do 30°C

Technologie

LINENCOOL

ODLO Linencool to niesamowite właściwości,
jeszcze lepsze zarządzanie wilgocią i niezwykłe
właściwości chłodzące. Materiały z domieszką Lnu dają lepsze rezultaty niż inne
naturalne mieszanki. Gładka i przytulna w dotyk zapewnia wygodę i komfort
podczas uprawiania sportów w upalne dni.

LIGHT

Posiada znakomite właściwości odprowadzania wilgoci. Bardzo elastyczna i szybkoschnąca. Rekomendowana na wszystkie pory roku.

Effect by ODLO

Intensywny wysiłek fizyczny bez nieprzyjemnego zapachu potu? Teraz to możliwe dzięki działaniu „effect by ODLO”. „Effect by odlo” zatrzymuje powstawanie przykrego zapachu potu oraz obniża ryzyko infekcji bakteryjnych i grzybiczych. Zostało to potwierdzone w testach laboratoryjnych oraz sprawdzone w praktyce.
„Effect by odlo” działa naturalnie, bez użycia żadnych niebezpiecznych dla skóry środków chemicznych. „Effect by odlo” działa niezmiennie skutecznie. Jonów srebra nie da się wypłukać podczas prania ani zniszczyć podczas użytkowania odzieży na co dzień.
Srebro z włókien „effect” nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą, jak często bywa w przypadku odzieży produkowanej z użyciem włókien pokrywanych srebrem, tzw. srebrnych nitek. Dzięki temu włókno „effect” nie powoduje alergii.

Podobne produkty