Bokserki męskie Odlo SUW Bottom Panty BREATHE C/O

Bokserki męskie Odlo SUW Bottom Panty BREATHE C/O

Numer katalogowy: 
422142
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT) PLN: 
229.95

Bokserki męskie Odlo SUW Bottom Panty BREATHE

Art. 422142 Bokserki męskie Odlo SUW Bottom Panty BREATHE

  • Dłuższe poczucie komfortu dzięki antybakteryjnemu "effect by Odlo"
  • Wkładka Odlo BRONZE Padding
  • LIGHT - posiada znakomite właściwości odprowadzania wilgoci. Bardzo elastyczna i szybkoschnąca. Rekomendowana na wszystkie pory roku
  • Produkt dla wszystkich aktywnych osób, których oczekiwania co do funkcjonalności odzieży sportowej są już na wyższym poziomie.

BRONZE 60 kg /m³ 
Wkładka Odlo BRONZE PADDING stworzona została z myślą o wszystkich ambitnych amatorach wszelkich odmian sportów rowerowych – od kolarstwa szosowego, przez MTB po jazdę miejską. Ergonomiczny kształt, precyzyjnie dostosowany do damskiej i męskiej budowy anatomicznej, zapewnia znakomite dopasowanie i świetną amortyzację. Wkładka, w zależności od strefy amortyzacji, ma gęstość od 40 do 60 kg/m3, przy grubości odpowiednio 4mm i 10mm. Wykonana jest z perforowanej pianki V.F.C. o otwartej konstrukcji, od zewnątrz pokrytej szybkoschnącym i paroprzepuszczalnym materiałem BLAZER. Na uwagę zasługuje specjalna konstrukcja skrzydełek bocznych: HT90 TECH [pre formowanie kształtu], dzięki której wkładka jeszcze lepiej dopasowuje się do sylwetki. Gwarancją wygody użytkowania jest zastosowane przez Odlo rozwiązanie TM REDOUBLE COMFORT – warstwa amortyzująca wkładki, umieszczona jest od strony siodełka.

Skład materiału:
88% PES, 12% EL

LIGHT COMFORT STRETCH JERSEY 
Lekki i delikatny jersey na bazie poliestru. Wygodny i komfortowy.
Materiał: 88% Poliester, 12% Elastan
Pranie: do 40°C 

Technologie

LIGHT

Posiada znakomite właściwości odprowadzania wilgoci. Bardzo elastyczna i szybkoschnąca. Rekomendowana na wszystkie pory roku.

Podobne produkty