SPONSORINGODLO to szwajcarski producent funkcjonalnej bielizny termoaktywnej i odzieży technicznej trzech warstw, na światowym rynku obecny od ponad 60. lat. Dla ODLO tworzenie odzieży sportowej jest sztuką i pasją. Swoje letnie i zimowe kolekcje ODLO kieruje do ludzi aktywnych fizycznie, którzy chcąc czerpać maksimum przyjemności ze sportu, od odzieży sportowej wymagają komfortu oraz skutecznej ochrony organizmu w każdych warunkach.

Marka ODLO w Polsce z roku na rok zyskuje coraz to większe uznanie, za które jesteśmy wdzięczni. W zamian za zaufanie chcemy wspierać sportowców tych mniej lub bardziej profesjonalnych w odnoszeniu sportowych sukcesów. Sami jako załoga ODLO, będąc ludźmi aktywnymi, zdajemy sobie doskonale sprawę, ile wysiłku należy włożyć w codzienne treningi, dlatego starając się choć odrobinę ułatwić przygotowania do zawodów chcemy zaproponować Ci najwyższej jakości produkty ODLO na atrakcyjnych warunkach.

Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem wsparcia, bardzo proszę o pobranie, wypełnienie oraz przesłanie odpowiedniego formularza zamieszczonego poniżej. Może organizujesz zawody lub event i chciałbyś współpracować? Również skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza.

Wszystkim sportowcom, amatorom i zawodowcom dziękujemy za wybór marki ODLO.
ZESPÓŁ ODLO POLAND